Novel Real Estate Logo

A14159 - Издавање - Стан, Карпош 3

Општи информации:

Последна промена: 29/09/2022  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 370 €
Депозит: 370 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 50 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 370 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 370 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 127 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 130 m²
800 €
Се издава Канцеларија во Центар 358 m²
0 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 370 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links