Novel Real Estate Logo

A14107 - Издавање - Стан, Припор

Општи информации:

Последна промена: 09/08/2022  
Населба: Припор  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 230 €
Депозит: 230 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Припор со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Гаража. Цена: 230 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Pripor so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Garaza. Cena: 230 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Pripor so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Garaza. Cena: 230 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links