Novel Real Estate Logo

A14104 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 18/08/2022  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 51 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток 
Година на градба: 2012 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 51 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 50 m²
250 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 50 m²
250 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 54 m²
290 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 52 m²
320 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 51 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links