Novel Real Estate Logo

A14095 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 13/07/2022  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 110 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: север 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 2500 €
Депозит: 2500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 110 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Гаража, Аларм, Камера. Цена: 2500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Alarm, Kamera. Cena: 2500 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 170 m²
1000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 119 m²
700 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 125 m²
900 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 110 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada, Parking, Garaza, Alarm, Kamera. Cena: 2500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links