Novel Real Estate Logo

A14084 - Издавање - Стан, Хиподром

Општи информации:

Последна промена: 21/07/2022  
Населба: Хиподром  
Локација:  
Површина: 47 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 140 €
Депозит: 140 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Хиподром со површина од 47 m2. Екстра: Греење на струја. Цена: 140 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Hipodrom so povrshina od 47 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 140 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Кат од куќа во Козле 152 m²
350 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Hipodrom so povrshina od 47 m2. Ekstra: Greenje na struja. Cena: 140 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links