Novel Real Estate Logo

A14069 - Издавање - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 14/06/2022  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/12 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 64 m²
400 €
Се издава Стан во Капиштец 65 m²
330 €
Се издава Стан во Капиштец 60 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 60 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links