Novel Real Estate Logo

A14043 - Издавање - Стан, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 10/05/2022  
Населба: Црниче  
Локација: ул.Рилски Конгрес 
Површина: 59 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 370 €
Депозит: 370 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Црниче со површина од 59 m2. Екстра: Гаража. Цена: 370 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 59 m2. Ekstra: Garaza. Cena: 370 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 59 m2. Ekstra: Garaza. Cena: 370 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links