Novel Real Estate Logo

A14028 - Издавање - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 12/05/2022  
Населба: Капиштец  
Локација: ул.Франклин Рузвелт 
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: запад 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 68 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Реновиран, Паркинг. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran, Parking. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 64 m²
400 €
Се издава Стан во Капиштец 68 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links