Novel Real Estate Logo

A13934 - Издавање - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 12/05/2022  
Населба: Козле  
Локација: ул.Јуриј Гагарин 
Површина: 115 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Година на градба: 2018 
Двор: 40 
Клима:
Греење на струја:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1100 €
Депозит: 1100 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 115 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Нова Зграда, Паркинг, Двор. Цена: 1100 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Parking, Dvor. Cena: 1100 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 36 m²
240 €
Се издава Куќа во Црниче 270 m²
800 €
Се издава Стан во Карпош 2 50 m²
300 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 115 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Nova Zgrada, Parking, Dvor. Cena: 1100 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links