Novel Real Estate Logo

A13815 - Издавање - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 07/12/2021  
Населба: Кисела Вода  
Локација: Flat Iron 
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 85 m²
450 €
Се издава Стан во Кисела Вода 82 m²
500 €
Се издава Стан во Кисела Вода 80 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links