Novel Real Estate Logo

A13801 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 14/09/2021  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 45 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 45 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 40 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 50 m²
230 €
Се издава Стан во Аеродром 45 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 43 m²
290 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links