Novel Real Estate Logo

A13775 - Издавање - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 23/11/2021  
Населба: Кисела Вода  
Локација: ул.Иван Козаров 
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2015 
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 40 m2. Екстра: Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 45 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 40 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links