Novel Real Estate Logo

A13741 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 17/09/2021  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 105 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 105 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Паркинг. Цена: 700 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 105 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Parking. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 55 m²
500 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 105 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Parking. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links