Novel Real Estate Logo

A13733 - Издавање - Стан, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 15/09/2021  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 50 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 2 50 m²
200 €
Се издава Стан во Тафталиџе 2 47 m²
250 €
Се издава Стан во Тафталиџе 2 54 m²
275 €
Се издава Стан во Тафталиџе 2 50 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links