Novel Real Estate Logo

A13706 - Издавање - Стан, Тафталиџе 2

Општи информации:

Последна промена: 03/07/2024  
Населба: Тафталиџе 2  
Локација: ул. Демир Трајко 
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2020 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 2 со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 2 so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links