Novel Real Estate Logo

A13671 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 12/10/2021  
Населба: Водно  
Локација: Панорама 
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 500 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 500 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 56 m²
84500 €
Се издава Стан во Центар 97 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Аеродром 63 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links