Novel Real Estate Logo

A13654 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 23/06/2022  
Населба: Дебар Маало  
Локација: ул.Благој Давков 
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3м2 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 238 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links