Novel Real Estate Logo

A13619 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 10/06/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Тераса: не 
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 230 €
Депозит: 230 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 43 m2. Екстра: Централно Парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 230 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 43 m2. Ekstra: Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 230 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 45 m²
220 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 45 m²
200 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 47 m²
270 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 42 m²
240 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 43 m2. Ekstra: Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 230 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.