Novel Real Estate Logo

A13615 - Издавање - Стан, Карпош 3

Општи информации:

Последна промена: 20/05/2024  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 107 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 900 €
Депозит: 900 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 107 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Греење на струја. Цена: 900 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking, Greenje na struja. Cena: 900 EUR

Актуелни огласи

Се продава Стан во Центар 51 m²
104500 €
Се продава Стан во Дебар Маало 70 m²
112000 €
Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking, Greenje na struja. Cena: 900 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links