Novel Real Estate Logo

A13580 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 20/09/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Краток престој:
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Краток престој. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Kratok prestoj. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 59 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Kratok prestoj. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links