Novel Real Estate Logo

A13524 - Издавање - Стан, Карпош 1

Општи информации:

Последна промена: 22/01/2022  
Населба: Карпош 1  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 3 тераси 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг. Цена: 1000 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Козле 205 m²
1300 €
Се издава Кат од куќа во Козле 152 m²
350 €
Се продава Куќа во Матка 80 m²
110000 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links