Novel Real Estate Logo

A13512 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 13/01/2021  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 80 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 78 m²
270 €
Се издава Стан во Аеродром 76 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 80 m²
220 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.