Novel Real Estate Logo

A13508 - Издавање - Стан, Карпош 4

Општи информации:

Последна промена: 12/01/2021  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 68 m2. Екстра: Централно Парно, Паркинг. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 4 72 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €
Се издава Стан во Карпош 4 64 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 4 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.