Novel Real Estate Logo

A13422 - Издавање - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 23/11/2020  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 57 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 57 m2. Екстра:. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 57 m2. Ekstra:. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Кисела Вода 52 m²
320 €
Се издава Стан во Кисела Вода 53 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 57 m2. Ekstra:. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.