Novel Real Estate Logo

A13414 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 26/11/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 64 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 65 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 66 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.