Новел Недвижности

Се издава Стан во Мичурин, Шифра: A13341

Општи информации:

Последна промена: 22/10/2020  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 67 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 67 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 67 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Мичурин 70 m²
300 €
Се издава Стан во Мичурин 63 m²
250 €
Се издава Стан во Мичурин 69 m²
300 €
Се издава Стан во Мичурин 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 67 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.