Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A13332

Општи информации:

Последна промена: 27/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 50 m²
270 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
240 €
Се издава Стан во Центар 53 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.