Novel Real Estate Logo

A13294 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 12/01/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 98 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 98 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 98 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Црниче 350 m²
1600 €
Се издава Куќа во Трнодол 250 m²
1000 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 98 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.