Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A13278

Општи информации:

Последна промена: 13/10/2020  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 210 €
Депозит: 210 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 64 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 210 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 210 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 66 m²
200 €
Се издава Стан во Аеродром 63 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 60 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 68 m²
220 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 64 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 210 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.