Novel Real Estate Logo

A13228 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 23/09/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 61 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 270 €
Депозит: 270 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 61 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 270 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 61 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 270 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 58 m²
230 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 56 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 59 m²
280 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 56 m²
270 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 61 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 270 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.