Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A13184

Општи информации:

Последна промена: 16/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 74 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 74 m2. Екстра:. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 74 m2. Ekstra:. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 70 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 75 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 74 m2. Ekstra:. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.