Новел Недвижности

Се издава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: A13170

Општи информации:

Последна промена: 14/09/2020  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација: Бул. 8-ми Септември 
Површина: 44 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 44 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Кујнски елементи, Кујнски апарати, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 44 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Parking. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 84 m²
500 €
Се продава Стан во Капиштец 151 m²
190000 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 44 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.