Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A13164

Општи информации:

Последна промена: 26/10/2020  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Реновиран, Лифт. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran, Lift. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 65 m²
350 €
Се издава Стан во Козле 73 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 65 m²
325 €
Се издава Стан во Козле 75 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Renoviran, Lift. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.