Novel Real Estate Logo

A13129 - Издавање - Стан, Кисела Вода

Општи информации:

Последна промена: 21/07/2021  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 180 €
Депозит: 180 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 40 m2. Екстра: Лифт, Паркинг. Цена: 180 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Lift, Parking. Cena: 180 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 41 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 44 m²
220 €
Се издава Стан во Кисела Вода 40 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 40 m²
225 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 40 m2. Ekstra: Lift, Parking. Cena: 180 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.