Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A13099

Општи информации:

Последна промена: 26/10/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 59 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2016 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 59 m2. Екстра: Лифт, Кујнски елементи, Кујнски апарати, Клима, Сопствено парно. Цена: 200 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 59 m2. Ekstra: Lift, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Klima, Sopstveno parno. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
200 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 59 m2. Ekstra: Lift, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Klima, Sopstveno parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.