Novel Real Estate Logo

A13016 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 10/07/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 55 m2. Екстра:. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 55 m2. Ekstra:. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
380 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 52 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 55 m2. Ekstra:. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links