Novel Real Estate Logo

A12930 - Издавање - Стан, Волково

Општи информации:

Последна промена: 29/07/2021  
Населба: Волково  
Локација: комплекс Верина 
Површина: 180 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 12м2 
Година на градба: 2018 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1150 €
Депозит: 1150 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Волково со површина од 180 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 1150 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Volkovo so povrshina od 180 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1150 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 55 m²
500 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Volkovo so povrshina od 180 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 1150 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links