Novel Real Estate Logo

A12868 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 21/07/2022  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 140 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 1200 €
Депозит: 1200 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 140 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг. Цена: 1200 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 140 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 1200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Жданец 360 m²
2500 €
Се продава Стан во Ѓорче Петров 59 m²
64000 €
Се издава Канцеларија во Центар 155 m²
0 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 140 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 1200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links