Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A12733

Општи информации:

Последна промена: 28/11/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 81 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 81 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 81 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 600 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 85 m²
580 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 78 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 81 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.