Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A12726

Општи информации:

Последна промена: 10/03/2020  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 53 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 37 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 53 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 53 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 50 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 50 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 50 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.