Novel Real Estate Logo

A12648 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 06/05/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 59 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 59 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 61 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 56 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links