Novel Real Estate Logo

A12638 - Издавање - Стан, Злокуќани

Општи информации:

Последна промена: 17/06/2022  
Населба: Злокуќани  
Локација:  
Површина: 200 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1100 €
Депозит: 1100 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава празен стан во Скопје, Злокуќани со површина од 200 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Кујнски елементи, Кујнски апарати. Цена: 1100 EUR
Se izdava prazen stan vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 1100 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Тафталиџе 1 238 m²
450000 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 120 m²
540 €
Се продава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
108000 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Zlokukjani so povrshina od 200 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Kujnski elementi, Kujnski aparati. Cena: 1100 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links