Новел Недвижности

Се издава Стан во Мичурин, Шифра: A12591

Општи информации:

Последна промена: 30/10/2019  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Студенти:
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 260 €
Депозит: 260 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Студенти. Цена: 260 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Studenti. Cena: 260 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Мичурин 70 m²
300 €
Се издава Стан во Мичурин 72 m²
280 €
Се издава Стан во Мичурин 70 m²
250 €
Се издава Стан во Мичурин 70 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Studenti. Cena: 260 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.