Novel Real Estate Logo

A1252 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 18/09/2021  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 77 m²
Број на соби:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 77 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 77 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 75 m²
370 €
Се издава Стан во Аеродром 72 m²
340 €
Се издава Стан во Аеродром 80 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 72 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 77 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links