Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A12508

Општи информации:

Последна промена: 18/07/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 300 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса:
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 2000 €
Депозит: 2000 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 300 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 2000 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 2000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Карпош 2 85 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
200 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 181 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 300 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 2000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.