Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A12495

Општи информации:

Последна промена: 12/08/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 74 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 74 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 75 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 78 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 76 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 74 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.