Novel Real Estate Logo

A12463 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 04/01/2021  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 55 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Гаража, Централно Парно. Цена: 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Centralno Parno. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 54 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 60 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 58 m²
320 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 60 m²
270 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 55 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Garaza, Centralno Parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.