Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A12433

Општи информации:

Последна промена: 25/07/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Година на градба: 2018 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1300 €
Депозит: 1300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 1300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 1300 EUR

Актуелни огласи

Се издава Локал во Центар 35 m²
375 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
450 €
Се издава Стан во Карпош 1 84 m²
500 €
Се издава Стан во Водно 64 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 1300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.