Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A12424

Општи информации:

Последна промена: 22/07/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 60 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
200 €
Се издава Стан во Аеродром 66 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.