Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 2, Шифра: A12420

Општи информации:

Последна промена: 07/06/2019  
Населба: Карпош 2  
Локација:  
Површина: 136 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 136 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 700 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 136 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 136 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.